MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsskulptur 10357635
nr 1035 7635
Trädgårdsskulptur
Betong, höjd: 94 cm, Rådjur
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:42:22
700 kr